Červenec 2017

CHARITY FOOTBALL GAME

31. července 2017 v 10:50 | Mia

Myslela jsem si, že s novinkami nebudu stíhat, ale nakonec se objevila jenom jedna. Za co jsem ráda. od zítřka nastupuji na brigádu a nevím, jak to budu mít s blogem, protože máme dělat skoro celý den a navíc, mají být neskutečný vedra. Ale zase budou peníze a ty se přece hodí.
Jamie se zúčastní fotbalu na stadionu Loftus Road v Londýně 2. září. Charitativní hra bude za účelem získat finanční prostředky pro lidi, kteří přežili požár Grenfell Tower. Dokonce i hasič, který se podílel na záchraně, bude také hrát společně s dalšími celebritami.

My Dinner with Hervé - First Look

26. července 2017 v 13:13 | Mia |  My Dinner with Hervé

Týden utekl jak voda no ne? Opět jsem na blogu a ráda vám přidám skvělou novinku. Film My Dinner with Hervé, kde hraje Jamie Dornan společně s Petrem Dinklagetem. Fotka, která se objevila je zatím první, která se objevila k filmu. Co říkáte na fotku? Jinak se mi opět vrátila bolest v krku :/ a nevím, co s tím mám dělat. K doktorce s tím jít nemůžu, protože příští týden nastupuji na brigádu... :/

Domů > MOVIES AND TV SHOWS > My Dinner with Herve > PROMOTIONAL PICTURES


Executive Producer

18. července 2017 v 18:18 | Mia

Tak jsem si myslela, že tu týden nebudu z důvodu hlídání a práce, ale když nemusím přidávat fotky, tak vám s radostí přidám novou informaci, která se týká opět Jamiho a nového projektu. Moc o se o tomto projektu moc neví, ale víme jenom to, že Jamie bude výkonným producentem! Nové drama bude z nového studia Makeready.

DUBAI DUTY FREE IRISH OPEN – PRO AM

13. července 2017 v 12:57 | Mia |  Golf

Jamie má rád golf. Proto není divu, že se zúčastnil akce s názvem DDF IRISH OPEN v Portstewartu 5. července. Jamie si zahrál s profesionálním golfistou Justinem Rosem a se svými přáteli Jamesem Nesbittem a Stevem Martinem. V galerii najedete fotky z golfu a také fan fotky, které byli pořízené ve stejný den. V celém článku je i pár videí, na které se také můžete mrknout.


Fifty Shades Darker - vymazané scénky

12. července 2017 v 18:45 | Mia |  Fifty Shades Darker

Určitě si pamatujete na film Fifty Shades Darker. K tomuto fimu jsem našla pár fotek, které jsou moc krásné ♥ Zobrazují scénku z postele a druhá z lodě. Fotky jsou vážně krásné i když se opakuji ♥ Zaručuji se na ně mrknout :)

Domů > MOVIES AND TV SHOWS > Fifty Shades Darker 2017 > Deleted Scene #2 HD Screencaps

London, June 23

12. července 2017 v 13:44 | Mia |  Candids

Jak si užíváte prázdniny? Já zatím pořád výletuji. Minulý výkend jsem byla na jížní moravě, tento výkend opět jedu pryč a pak budu pracovat. Celkem ten červenec utíká, když máte pořád něc naplánovaného. A nejhorší je na tom, že moje zdraví to nezvládá a já doufám, že bolest v krku zůstne jenom bolestí v krku, a né něco horšího. Ale zase je na tom jedno pozitivní, že mám více času na knížky. Včera jsem dočetla Dceru, která mě teda nemile překvapila na konci děje...

Narazila jsem na starší fotky, kde můžeme vidět Jamieho v Londýně, společně s Petrem Dinklagem a Sacha Gervasi. Společně si zašli na jídlo a mluvili spolu o filmu My Dinner With Hervé. V galerii najdete 24 krásných fotek

Domů > MOVIES AND TV SHOWS > My Dinner with Herve > On the set > Jamie having lunch with Peter Dinklage and Sacha Gervasi in London ( June 23)


Layout #010

5. července 2017 v 9:31 | Mia |  Past layouts
Od: terush | datum nastavení: 4.7.2017 | do: ???

Další krásný layout je od talentované terush. Na layoutu je vše, co jsem chtěla, vybrala krásnou hlavní fotku ♥ Předešlí layout tu byl od ledna! Což je neuvěřitelné ♥ Ještě jednou chci terush moc poděkovat! ♥
Jinak je to taky takový malý dárek. Blog včera oslavil 2 narozeniny!!

London, June 27 / MY DINNER WITH HERVÉ

2. července 2017 v 14:16 | Mia

Jak už víte, tak Jamie má nový projekt s názvem MY DINNER WITH HERVÉ. Na těchto fotkách, můžeme vidět Jamiho alias Danny Tate jak nese růže své přítelkyni Katie, kterou ztvární herečka Oona Chapli.

Jinak jsem si nedávno uvědomila, že tento blog bude mít zanedlouho 2 roky! Tak jsem si připravila překvapení. Snad se do té doby stihne :) Můžu se vás zeptat pro ty, kteří používají sosungary? Nejde mi kliknout na zkopírovaný obrázek a dát tam html odkaz. Nevíte prosím, čím to je? Jejich nová aktualizace nebo něco takového?

Domů > MOVIES AND TV SHOWS > My Dinner with Herve > On the set > London, June 27