Červen 2017

Fifty Shades Darker - stills

18. června 2017 v 15:17 | Mia |  Fifty Shades Darker

Už dávno se objevili nové stills fotky k filmu Fifty Shades Darker kde hraje Jamie po boku skvělé herečky Dakoty. Mě se fotky šíleně líbí. A jak se líbí vám? V albu naleznete více jak 20 nádherných fotek!


Vyhlášení kontroly affs

18. června 2017 v 11:09 | Mia

Omlouvám se, že jsem nemohla dát příspěvek dřív, ale říkala jsem si, že vám nechám ještě pár dní, aby jste si to třeba někteří rozmysleli. A navíc jsem měla mít včera volnou sobotu a opět mi to nevyšlo. Takže se vám moc omlouvám.

Děkuji všem, kteří se zapsali. Je to pro mě příjemné, že i po tom, co jsem měla pauzu, chcete zůstat affs :) Moc si toho vážím. Tohom koho jsem nevzala má buď dlouho neaktivní blog, nezaujala mě jeho náplň blogu, neboz jiných důvodů.

Tak už to nebudeme protahovat.....

Kontrola starých affs

8. června 2017 v 12:04 | Mia
50smo-segundo-trailer-gif3b

Tak mě napadlo, že jako skoro první věc na tomto blogu udělám opět čístku. Když jsem si projížděla nedávno mé affs, tak jsem zjistila, že téměř málo z vás je aktivní. Proto bych si ráda ve svém seznamu udělala pořádek, snad se na mě nebudete zlobit.

KONTROLA STRÝCH AFFS:
  1. Přezdívka + blog
  2. Koho na ikonku

Prosím, aby se pod článek zapisovali pouze ti, kteří se chtějí zapsat do kontroly :) Děkuji za pochopení.
Kontrola bude ukončena 13.6.2017

NEW PROJECT: H-Block

6. června 2017 v 16:31 | Mia |  Information

Daší nový projekt se jmenuje H-Block a jeho režisér je Jim Sheridan. V tomto filmu bude hrát spolu s Pierce Brosnan a opět s Cillian Murphy.

Film bude založen na skutečném příběhu Maze Prison Escape v roce 1983, kdy 38 věžňů z IRA uniklo z nejobávanější věznice v Severním Irsku. Jen 19 bylo znovu chyceno. Při útěku zemřel jeden důstojník a dvacet bylo zraněno. Útěk byl násilný průlom, který zahrnoval i rukojmí, a skončil největším v britské i irské historii.

Cillian Murphy bude hrát "vůdce" útěku, Jamie Dornan bude hrát "plánovače" a Pierce Brosnan bude "antagonista".

Jamie bude hrát násilného vězně, který začne objevovat slabiny ve vězení, a je jedním z posledních, kteří se shodli na útěku.NEW PROJECT: My Dinner with Hervé

6. června 2017 v 16:17 | Mia |  Information

Tím, že se vracím na blog, tak tu mám pro vás novou novinku (možná pro někoho již známou). Jamie bude mít další projekt, který se bude jmenovat My Dinner with Hervé. Po boku bude hrát vedle herce Peter Dinklage a film bude spuštěn na HBO.
Režisér filmu je Sacha Gervasi.

My Dinner With Hervé prozkoumá noc v LA, která se týká DannyTate (Dornan) a Hervé Villechaize (Dinklage) a přátelství mezi sebou a jejich život se důsledkem noci změní.

Film se začne natáčet v červnu a skončí v sprnu.OPĚT SE VRACÍM!

6. června 2017 v 15:38 | Mia
fifty shades of grey animated GIF

Zdravím zlatíčka! Jsem neskutečně ráda, že se můžu opět s vámi zde ukázat! Zítra začnu přidávat články! Takže se máte na co těšit!