Březen 2017

Beverly Hills, February 24

19. března 2017 v 11:37 | Mia

Jamie se objevil v Los Angeles, nebo-li LA skrz předávání Oscarů! Jsem ráda, že se Jamie na této akci mohl zučastnit a taky společně s Dakotou. Dokonce se zučastnil the United Voices Rally an anti Trump rally organized by United Talent Agency v Beverlly Hills. Více informací naleznete na Huffington Post.
Jinak včera jsem byla v kině na filmu Kráska a Zvíře. Jaký máte na to názor vy? Mě se film líbil, ale přišlo mi to strašně ohrané, protože kreslená Bella je prostě jediná a originální. Ale zase mi Zvíře připomínalo postavičku z počítačové hry :D ale jinak to mělo pěknou atmosféru.Press Junkets #2

19. března 2017 v 11:16 | Mia |  Interviews
Našla jsem několik videí z rozhovorů, které udělali Dakota a Jamie, když propagovali film Fifty Shades Darker. Videí je fakt hodně, takže pokud se nezlobíte, dám vám sem čtyři. Rozhovory jsou velmi zajímavé a hlavně vtipné! :)


BAFTA 2017, February 12

14. března 2017 v 15:41 | Mia

Konečně jsem se dokopala k tomu, abych mohla přidat tento skvělý článek! Miluji tuhle tu akci! Jamie se zůčastnil 12. února akce BAFTA nebo-li British Academy Film Awards. Jamie byl požádán, aby předal cenu s kolegou Rafe Spall. Mimochodem, Jamie předal cenu i na Oskarech. A koho jiného si měl vzít jako doprovod, než svojí úžasnou manželku Amelii! Měla šíleně krásné šaty :O V galérii naleznete candids fotky a také fotky z červeného koberce. V celém článku jsou tradičně dvě videa! Bohužel, se zatím nenašlo video, kde Jamie předává cenu.
The Graham Norton Show, February 10

12. března 2017 v 14:01 | Mia

Jamie se objevil v britské show The Graham Norton Show. V how byl hned po londýnské premiéře filmu Fifty Shades Darker, kde byl po boku Whoopi Goldberg, Keanu Reeves a Denzel Washington. V galerii najdete HQ fotky a v celém článku i jako vždy video.


all fans

12. března 2017 v 13:14 | Mia
Výsledek obrázku pro jamie dornan gif

002. - http://mygraphicroom.blog.cz/

UK Radios

11. března 2017 v 19:54 | Mia |  Fifty Shades Darker

Zdravím Vás po nějaké době. Ta nemoc je strašná a já doufám, že jí budu mít brzy z krku.....
10. února byl Jamie pozván do několik britských rádií aby mluvil o jeho novém filmu Fifty Shades Darker. Nevěřila jsem, kolika způsoby se dá takový úžasný film propagovat. V galérii najdete HQ fotky jak šel Jamie do studia a stejně tak, kdy byl Jamie v rádiu. Taky do celého článku přidávám 4 videa. Doufám, že si to užijete :)

Domů > Candids > 2017 > Out in London (February 9)London, February 9

8. března 2017 v 17:48 | Mia |  Fifty Shades Darker

Zdravím Vás! Omlouvám se, že jsem nic nepřidala, i když toho je celkem dost na přidávání, ale bohužel jsem onemocněla. Takže nemám chuť nic přidávat. Proto vám tu dám, alespoň článek o další úžasné premiéře filmu Fifty Shades Darker.

Premiéra byla tentokrát 9. února v Londýně. Tato premiéra je poslední, co se týče filmu. Jamie se na premiéře objevil se svojí manželkou Amelii. Mužeme vidět, jak Jamie vedle Amelii září. V celém článku jsou i dvě videa.


Photo of the month

2. března 2017 v 18:53 | Mia |  POTM
No páni, druhý měsíc za námi.. Neskutečně rychle to uteklo. Bylo by to jako včera, co byl Silvestr. Ale no co už. Nedá se nic dělat, mám pro vás připravenou anketu o nejlepší fotku měsíce! Minulý měsíc vyhrála fotka č. 1 a můžete si jí prohlédnout v menu. Teď jsem pro vás vybrala fotky pro film Fifty Shades Darker. Takže můžete hlasovat, kde to nejvíce sluší jak Dakotě, tak i Jaimimu. Good Luck ;)