Únor 2017

Madrid, February 8

28. února 2017 v 11:46 | Mia |  Fifty Shades Darker

Taky vám teď někdy nejel blog? Pokud měli nějakou aktualizaci, tak je totálně příšerně udělaná -_- Jinak tento týden mám prázdniny, tak se budu snažit přidávat novinky co den, i když nevím, jak to bude, protože zítra jdu k zubařce a tak nějak mám z toho hrůzu co mi bude dělat :D držte mi palce -_-

Film Fifty Shades Darker měl další premiéru. Tentokrát byli v Madridu. Moc se mi tato premiéra líbí, protože to všem náramně sluší! I když Dakota měla velice.... zajimavé šaty... Jamie a sako to je něco pro mě :3 Proto mám tyto fotky moc ráda :D Přináším vám různé fotky jak z premiéry, tak z photocallu. V celém článku se můžete potom těšit na dvě nádherná videa.Hamburg, February 7

23. února 2017 v 18:49 | Mia

Další premiéra filmu Fifty Shades Darker se konala v neměckém městě Hamburg. Musím uznat, že tady to Dakotě nejvíce slušelo a Jamimu samosebou taky. V celém článku naleznete i dvě videa. V článku, který jsem nedávno zveřejnila, jsem psala recenzi na film Padesát Odstínů Temnoty. Kdo chce může si to přečíst :)

Domů > Events > 2017 > Hamburg, February 7


Fifty Shades Darker - Press Junkets #1

20. února 2017 v 17:24 | Mia |  Fifty Shades Darker

3. února Jamie udělal pár rozhovorů ohledně filmu Fifty Shades Darker. V celém článku, jsou čtyři videa s rozhovory a v galerii je několik fotek, které Jamie stihl nafotit. Bohužel k této akci nemám další informace, ale pokud nějaké budou, tak je do článku přidám.


Video's

20. února 2017 v 17:09 | Mia |  Fifty Shades Darker
Přišlo mi zvláštní, abych dávala zbtečně každé video zvlášť do článků. Proto jsem dala všechny sem.


Fifty Shades Dakrer - nové stills fotky

20. února 2017 v 17:03 | Mia |  Fifty Shades Darker

Už dávno se na internetu objevilo několik nových stills fotek k filmu Fifty Shades Darker. mě se fotky moc líbí! Můžeme vidět Elenu s Christianem když se baví, co udělají Aně za účes na ples, Na druhé fotce je Christian s telefonem v ruce. Je to scénka, kdy měla jít Anna domů, ale místo toho se toulala po městě. Další stills fotky najdete v galerii.

Domů > MOVIES AND TV SHOWS > Fifty Shades Darker 2017 > STILLS


Recenze na film Fifty Shades Darker

20. února 2017 v 14:32 | MiaCelý týden jsem se přemáhala, abych sepsala tento článek. Myslela jsem si, že ho napíšu hned, jakmile budu doma z kina, ale na druhý den jsem měla školu, takže jsem byla ráda, že jsem se ještě něco stačila doučit. Za tuto krásnou signaturu bych chtěla poděkovat Andie.

Fifty Shades Darker - premiéra v Los Angeles

16. února 2017 v 20:12 | Mia |  Apperances

Tak konečně jsem se dostala k tomuhle článku. Přináším vám zcela první premiéru filmu FIFTY SHADES DARKER! Ten kdo nebyl ještě v kině, tak utíkejte, protože je to něco neuvěřitelného. Jamie a celý štáb byli na světové premiéře filmu v Los Angeles (LA). Událost začala tím, že byl na začátku ples a Jamie s Dakotou přišli na jeviště a představily všem nový film. Potom šli spolu na červený koberec, kde byli pořízeny fotky, rozhovory a ostatní věci, které se na červeném koberci dělají :D Premiéra skončila after party. Hodnocení fanoušků je velmi kladné, což jsem moc ráda. Obrázků je hodně, takže vám rozhodně všechny nepřidám. Snad vám to nebude vadit.
Today Show, February 3

16. února 2017 v 19:30 | Mia

Jamie a herci z filmu Fifty Shades Darker se objevily v další show skrz propagaci filmu. Rozhovor s herci udělala Natalie Morales jak jsem již zmiňovala i v minulém článku. Myslím si, že rozhovor byl dělán, když byla první premiéra filmu Fifty Shades Darker a to v Los Angeles. V celém článku můžeme vidět i video z rozhovoru. Musím říct, že to jak Dakotě, tak Jamimu moc slušelo!


Today Show, February 2

15. února 2017 v 17:05 | Mia

Jamie se opět a už po třetí zúčastnil show a tentokrát to byla Today Show! Opět propagoval svůj nový a hodně známý film Fifty Shades Darker! Ten, kdo nebyl v kině vřele doporučuji! Rozhovor udělal s Natalie Morales. Opět mám pro vás několik fotek a video Tak si užijte.

Domů > Events > 2017 > Jamie on Today Show (February 2)


Talk Show Conan

15. února 2017 v 16:47 | Mia

Jamie se zůčastnil další show a to tentokrát Talk Show Conan, kde propagoval svůj film Fifty Shades Darker. Jamie se rozpovídal o svém minulém životě, sem tam zazněly vtípky a předvedl na stole cvik, který jsme mohli vidět i ve filmu. Upřímně, nevím co k tomu říct, moc se mi to do filmu nehodilo a přijde mi to jako vytahování. Ale budiž. V celém článku jsou tři super videa ze show!

Domů > Events > 2017 > Jamie on Conan (February 1)