Prosinec 2016

HAPPY NEW YEAR 2017

31. prosince 2016 v 15:00 | Mia

Tak je to tady. Rok se s rokem sešel a máme tu opět Nový rok! Je to až neskutečné, že je opět něco významného za námi. Za blog bych chtěla všem návštěvníkům popřát Šťastný Nový Rok, pokud máte nějaké předsevzetí, tak aby se vám splnily, hodně úspěchů (jak ve škole tak i v práci) a hlavně pohodový rok 2017!

by: http://monika-graphic.blog.cz/

FIRST FIFTY SHADES DARKER SOUNDTRACK

31. prosince 2016 v 12:13 | Mia |  Fifty Shades Darker

Tato novinka je už poměrně stará, ale nemohla jsem si jí nenechat ujít. Film Fifty Shades Darker má už několik songů a jeden z nich je I DON'T WANNA LIVE FOREVER. Píseň nazpívali Taylor Swift a Zayn. Píseň se mi moc líbí, ale Taylor nemám moc ráda...


VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK ♥

27. prosince 2016 v 18:45 | Mia

Tak sice opožděně, ale nemohla jsem si nechat ujít vám popřát krásné, veselé a hlavně pohodové Vánoce! Doufám, že jste to, co jste si přáli, dostaly. Já jsem si myslím, že nic extra nepřála. Dostala jsem 2 šály, antistresové omalovánky, které jsem už dávno chtěla ♥ novou bundu od přítele, potom kosmetiku oblečení a další věci. A co vy? Dostali jste to co jste si přáli? Doufám, že ano. Ale tady teď nechci mluvit o tom, jaké jsem měla já Vánoce.
Chtěla jsem vám pouze popřát, ať se vám do nového roku daří. Aby jste byli zdravý, šťastní, aby se vám ve všem dařilo, a byli jste všichni jako rodina pohromadě.

by: http://monika-graphic.blog.cz/

Fifty Shades Darker - news

27. prosince 2016 v 16:50 | Mia |  Fifty Shades Darker
Svátky jsou už skoro za námi. Teď je za dveřmi Silvestr. Jak jste si užily volno vy? Já bohužel měla tak lný program, že jsem nemohla nic přidat. Ale jsem ráda, že se objevilo jenom pár novinek, a to pouze k filmu Fifty Shades Darker. Jako první se objevil trailer s několika novými scénami. Bohužel je kvalita velmi špatná, nebo to dělá jenom mě?
Jamie v druhém videu poutá faoušky na film Fifty Shades Darker.


Photo of the month

19. prosince 2016 v 18:02 | Mia |  POTM
Řekla jsem si, že by bylo nefér, kdybych tu nedala na tento měsíc anketu o nejlepší fotku. Ale protože to je překvapení tak jsem vám ho přednastavila. Snad se do konce prosince ukáže, která fotka je nejlepší :)
Návštěvnost za minulý týden (12.12. 2016 - 18.12. 2016) je:

19. prosince 2016 v 17:47 | Mia
12 Steamy Fifty Shades Darker GIFs That'll Leave You Hot and Bothered This Dreamy Boat Trip

Tak musím se přiznat, že se nedivím proč mám tak malou návštěvnost, když jsem blog zanedbala. Ale tak snad to bude jenom lepší ♥ A jen taková lehká otázka, těšíte se na Vánoce? :)

Pondělí 4
Úterý 12
Středa 11
Čtvrtek 12
Pátek 10
Sobota 8
Neděle 9
Celkem 66


Fifty Shades Darker - trailer

15. prosince 2016 v 18:35 | Mia |  Fifty Shades Darker
Určitě jste si museli všimnout novinky která létala na sociálních sítích. Vyšel další trailer k filmu Fifty Shades Darker. A je mnohem zajímavější, než první. Už se nemůžu dočkat, až na něj půjdu do kina ♥ Co na něj říkáte vy?


BRITISH INDEPENDENT FILM AWARDS

13. prosince 2016 v 18:52 | Mia
Zdravím Vás zlatíčka! Omlouvám se, že jsem se tu neukázala, ale byla jsem nemocná a neměla jsem vůbec náladu něco přidávat. Takže snad příjmete mojí omluvu a užijete si spoustu novinek, které Vám tu právě přináším!
První novinka je, když se Jamie 4. prosince zúčastnil na akci BIFTA (ceny britského nezávislého filmu) společně s Amelii! To je tak krásný, když se dva lidi tolik podporují! Jamie byl nominován b kategorii Nejlepší vedlejší role (Jan Kubiš) Anthropoid. Bohužel, ale Jamie nevyhrál. Vůbec to nevadí, my fanoušci jsme rádi i tak za jeho nominování.