Červenec 2016

Návštěvnost za minulý týden (18.07. 2016 - 24.07. 2016) je:

26. července 2016 v 10:53 | Mia
Pondělí 15
Úterý 12
Středa 17
Čtvrtek 5
Pátek 10
Sobota 14
Neděle 21
Celkem 94
Všem moc děkuji ♥

Fifty Shades Freed - 12. července

25. července 2016 v 22:03 | Mia
Když jsem přidala zhruba polovinu fotek, tak jsem se rozhodla, vám tento článek přidat. Jde o natáčení filmu Fifty Shades Freed, kdy se natáčelo na pláži. Na tuto scénku si můžeme pamatovat, jak se Anna opalovala bez horních plavek. Podle mě, by si mohla vzít jiné plavky, jelikož ta žlutá je moc výrazná :D No a na fotkách si taky můžete všimnout také Amelii :) Je úžasné jak solu vycházejí :)

  • Úterý 12. července Jamie a Dakota natáčení na Paloma Beach v St.Jean Cap Ferrat.
  • Středa 13 července, Jamie a Dakota natáčení na moři a lodí.
  • Pátek 15. července Jamie a Dakota natáčení v obci Roquebrune.
  • Pondělí 18 července, Jamie a Dakota natáčení u opery v Paříži.
  • Úterý 19 července a středa 20. července Jamie a Dakota natáčeli několik scén v Paříži, včetně jednoho v Louvru.
Domů > MOVIES AND TV SHOWS > Fifty Shades Freed > ON THE SET 2016 > FRANCE - JULY 12
The Fall season 3

24. července 2016 v 13:58 | Mia |  The Fall - season 3
V první řadě se vám chci opět omluvit. V úterý jsem jela do Anglie (Manchesteru) a nějak jsem vám to asi zapomněla říct. No, ale teď jsem si udělala trošku času a přidám některé novinky, jelikož dneska nikam nejdeme skrz počasí. Objevila se první nová fotka k seriál The Fall. Co na ní říkáte? Možná že se dočkáme brzy i traileru.
Domů > MOVIES AND TV SHOWS > THE FALL - 2013/2014/2015 > Season 3 > Various


ANTHROPOID

24. července 2016 v 13:36 | Mia |  Anthropoid
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku
Historický / Thriller / Válečný / Životopisný

Velká Británie / Česko / Francie, 2016, 120 min

Reinhard Heydrich, třetí nejmocnější muž nacistické říše a hlavní architekt konečného řešení židovské otázky, zemřel 4. června 1942 v Praze na následky atentátu, který provedli českoslovenští parašutisté vyslaní zpět do vlasti exilovou vládou z Londýna. Filmovou adaptaci akce zvané Operace Anthropoid nosil režisér, scenárista a kameraman Sean Ellis v hlavě patnáct let, během kterých prostudoval nespočet dostupných materiálů. Do filmu chtěl dostat především pohled vojáků Gabčíka a Kubiše, jejich pocity tváří v tvář činu s jistými fatálními následky. Jedna z klíčových událostí 2. světové války se dá zfilmovat jako pečlivá dobovka, vzrušující a zároveň tísnivé drama, precizní rekonstrukce atentátu nebo intenzivní studie lidského chování v mezních situacích. Sean Ellis je jedním z mála tvůrců, kteří jsou schopni to vše zkombinovat a vtisknout snímku ryze autorský rukopis.

The Ninth Life of Louis Drax - nové fotky

9. července 2016 v 15:39 | Mia |  The Ninth Life of Louis Drax
Máme tu další fotky k filmu The Ninth Life of Louis Drax. nemůžu se dočkat, až film půjde do kin. Fotky ukazují na Jamiho alias Dr. Allana Pascala. Vydání filmu bude 2.září pro Spojené státy a 9.září pro Británii.

Domů > MOVIES AND TV SHOWS > The Ninth Life of Louis Drax - 2016 > Stills


Světová premiéra Anthropoid v Karlových Varech.

8. července 2016 v 11:58 | Mia |  Apperances
Jamie společně se svým štábem dojel na 51ST KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM. Jamie se na tomto festivalu objevil již po druhé. Fotek z červeného koberce je neskutečně mnoho a ještě k tomu jsou strašně krásné. Jamimu to moc slušelo, ale ostatně jako každému ve smokingu. Do Karlových Varů přiletěl kolem páté hodiny, kde se zúčastnil červeného koberce společně se svými kolegy a zahájili později promítáni filmu.
Názory na film jsou různá. Podle mě jde spíše o tom, jak to herci dokážou zahrát. Další článek bude o tiskové konferenci. Videa s červeného koberce budou níže.

PŘÍJEZD JAMIHO:

JAMIE NA ČERVENÉM KOBERCI:Návštěvnost za minulý týden (27.06. 2016 - 3.07. 2016) je:

4. července 2016 v 13:57 | Mia
Pondělí 20
Úterý 25
Středa 23
Čtvrtek 28
Pátek 41
Sobota 38
Neděle 38
Celkem 213

VŠEM MOC DĚKUJI ♥


1 NAROZENINY DAILY-DORNAN

4. července 2016 v 8:00 | Mia
Jamie Dornan Pictures From Fifty Shades of Grey and The Fall | POPSUGAR Entertainment jamie dornan gifs THAT Laugh <3 | 26 Reasons To Be Eternally Thankful For Jamie Dornan's Existence

Zlatíčka je to tu :3 Tento blog má dneska své první narozeniny! :3 Neskutečně moc rychle to uteklo! Připadám si, jako kdybych si blog zakládala včera :D Celý rok jsem měla ty nejlepší affiliates, za které jsem moc ráda. Dalo by se říct, že nemám snad ani žádná slova, abych vyjádřila svoje emoce, skrz narozeniny blogu. Mohlo mě napadnout udělat nějaký super program, ale bohužel ... jsem na to nějak zapomněla a neměla čas. Minulí týden jsem hlídala neteř a k tomu ještě psa a mohla jsem se z toho doslova zbláznit. Neteř byla jako uržená ze řetězu .. vůbec mě neposlouchala :D ale tak co se dalo čekat od dvou ročního dítěte -_-

Když jsem projížděla přes rok blogy, které i mě navštívily, dívala jsem se, jak jste vy "oslavily" narozeniny blogu. Musím přiznat, že jste to měli moc krásné nachystané :3 Jste šikulky.

26 Reasons To Be Eternally Thankful For Jamie Dornan's Existence Jamie Dornan :) Jamie Dornan Source Like & Repin. Noelito Flow. Noel Music.

Proč jsem si vůbec založila blog i Jamim? Strašně se mi zalíbil jako Christian Grey. Ano byla jsem bláznivá puberťačka .. Ale když jsem pomalu zjišťovala, kde všude hrál a hraje, byla jsem z něj unešena. Nejvíce mám ráda seriál Once Upon the Time. Skončila jsem asi u třetí série a pak to nedokoukala. Což m mrzí, ale snad se k tomu zpátky dostanu :D
No a nejvíc se mi líbil film Flying Home. Neuvěřitelně romantický a sám o sobě krásný. Nevěřila bych, že i holub může mít hlavní roli :D

Jamie je pro mě sám o sobě neuvěřitelně sexy :D Mám úchylku na chlapy s vousy :3 A jsem upřímně ráda za to, jaký má nádherný manželství s Amelii :3

Chci vám tedy poděkovat, že jste tu semnou byli celý rok a snad budete i nadále :3

xx Mia xx