Květen 2016

Nové fotky k filmu Anthropoid + oficiální datum v kině

31. května 2016 v 14:08 | Mia |  Anthropoid
Našla jsem datum pro oficiální zveřejnění filmu Anthropoid ... Netuším jestli je tohle pravdivé takže se omlouvám, kdyby někdo našel něco jiného. Bude to v kinech od 12.sprna 2016. Dá se říct že je to jediné oficiální datum, ale třeba se může něco změnit.

Kromě této informace mám pro vás nové stills fotky k filmu Anthropoid. Jamie i ostatní herci jsou na fotkách úžasní a já se nemůžu dočkat.

Domů > MOVIES AND TV SHOWS > ANTHROPOID - 2016 > Stills

Návštěvnost za minulý týden (23.05. 2016 - 29.05. 2016) je:

30. května 2016 v 13:19 | Mia
Pondělí14
Úterý17
Středa21
Čtvrtek18
Pátek16
Sobota11
Neděle23
Celkem120

Všem moc děkuji ♥

Světová premiéra Anthropoid v Karlových Varech

29. května 2016 v 18:17 | Mia |  Anthropoid
ANTHROPOID:
Omlouvám se, že jsem tu tak dlouho nebyla, ale nějak mi blbne notebook. Doufám že mi ještě několik dní vydrží :/

Válečné drama Anthropoid,kde hrají Cillian Murphy (Peaky Blinders) a Jamie Dornan (Fifty Shades of Grey), přijedou na světovou premiéru jako zahajovací film na 51. ročník Karlovy Vary International Film Festival.

A proč Karlovy Vary? Příběh se soustředí na významné události v československých dějin- atentátu na nacistického důstojníka Reinharda Heydricha.
Dornan a Anthropoid režisér Sean Ellis (Metro Manila) se zúčastní otevření po boku herců Charlotte Le Bon, Aňa Geislerová a Toby Jones.

Válečný thriller je založen na skutečném příběhu Operace Anthropoid, ve kterém dva čeští vojáci - hrájí Dornan a Murphy - byli posláni zavraždit hlavu SS v roce 1941. Heydrich byl na druhém místě Himmlera a Hitlera ve Třetí říši hierarchie a Hlavním architektem "konečného řešení".

"Vzhledem k tomu, film se vypráví na klíčové události v československých dějinách, atentát na říšského Heydricha, a jsme rádi, že náš festival bude symbolicky hostit světovou premiéru," uvedl KVIFF prezident Jiří Bartoška.

Anthropoid byl natočen v České republice od července do září 2015, kdy Dornan a Ellis se zúčastnil KVIFF a mluvili o produkci.

Tento film bude promítat v průběhu KVIFF'S OPENING CEREMONY ON JULY 1 v hotelu Thermal a v dalších dvou veřejných místech.


BTS FIFTY SHADES DARKER

19. května 2016 v 13:13 | Mia |  Fifty Shades Darker
Když jsem se vás ptala, co chcete změnit na tomto blogu, napsali jste že vy jste chtěli přidat více fotek ze života Jamiho. Upřímně je to hrůza když nejsou novinky z natáčení ... :/ A když si představím, že jsem zmeškala narozeniny Jamiho cítím se zle...
Narazila jsem na tyto dvě krásné fotografie, které přidala Marcia Gay Harden (Grace) na instagram. První fotka je z natáčení Fifty Shades společně s rodinou Grey. Druhá je jak se dneska říká "selfie". Moc jim to na fotkách sluší :) Škoda že takových fotek není víc.

Domů > PERSONAL PHOTOS / MISC > PERSONAL PHOTOS > With cast, crew and fans

Návštěvnost za minulý týden (9.05. 2016 - 15.05. 2016) je:

19. května 2016 v 12:49 | Mia
Pondělí 36
Úterý 28
Středa 13
Čtvrtek 17
Pátek 15
Sobota 14
Neděle 21
Celkem 144

VŠEM MOC DĚKUJI ♥

Bleecker Street

19. května 2016 v 8:00 | Mia |  Anthropoid
Jamie Dornan Life: First Official Poster of 'Anthropoid':Film Anthropoid byl představen v Cannes. Nakonec, je to Bleecker Street, která získala distribuční práva na území USA Sean Ellis, druhé světové války drama Anthropoid z LD Entertainment. V tiskové zprávě se dozvídáme, že film bude velmi emocionální a měl by být propuštěn letos v létě v USA. Doufám, že budou nějaké nové obrázky a upoutávku!! Kolem tohoto filmu bohužel novinky nejsou, ale takhle vás mile překvapí.

Bleecker Street CEO Andrew Karpen

"Sean Ellis vás zavede přímo do centra druhé světové války a bere diváky na emocionální jízdu po celou cestu až do finále. Jsme hrdí na to, že jsme ve spolupráci s Mickey a Pete k tomuto filmu."

Mickey Liddell, President of LD Entertainment
"Nestává se často, že vidíme tento druh hrdinství na obrazovce a my jsme hrdí na to sdílet tento silný příběh o oběti a statečnost s okolním světem. Sean Ellis je autorský a byl jedním z nejlepších partnerů se kterým jsme měli tu čest pracovat. Jsme rádi, že v obchodě s Bleecker Street dílet naše nadšení pro tento film. "

VYHODNOCENÍ KONTROLY AFFILIATES

18. května 2016 v 14:16 | Mia |  Information

Tumblr
Vyhlášení kontroly affiliates jsem nechala až na dnešek, jelikož jsem byla zaneprázdněná. Jsem moc ráda, že se zapsalo tolik lidí. Ale některé z Vás musím bohužel odmítnout už jenom z toho důvodu, že se mi Váš blog už tolik nezamlouvá. Neberte to nějak ve zlem prosím...

AFFILIATES KTERÉ SE ZAPSALI A ZŮSTÁVÁJÍ:


AFFILIATES KTERÉ MAJÍ HIATUS:

• http://zayndaily.blog.cz/

AFFILIATES KTERÉ SE NEZAPSALI ALE ZŮSTÁVÁJÍ:

•http://redesign.blog.cz/KONTROLA AFFILIATES 9.5 - 16.5

9. května 2016 v 15:19 | Mia |  Information
Je to nemilé, ale musím dát kontrolu affiliates. Já sama na blog už pomalu nestíhám chodit, jak jste si mohli všimnout. To se ale během týdnu napraví. Jenom jsem zjistila, že tu mám blogy, které mě prostě nebaví a to kouzlo co měli už v nich nevidím. Proto jsem se rozhodla udělat kontrolu affiliates, kde nechám na vás, aby jste rozhodli zda tu chcete zůstat nebo ne.

Zápis:
• Jméno/Přezdívka
• Adresa blogu
• Koho na ikonku
• Chtěla by jsi tu něco změnit? (nemusíte všichni vyplňovat)

Prosím, aby se do komentářů zapisovali pouze ti, kteří píši na kontrolu děkuji ♥

by: Katie

Návštěvnost za minulý týden (2.05. 2016 - 8.05. 2016) je:

9. května 2016 v 15:08 | Mia
Pondělí 28
Úterý 24
Středa 20
Čtvrtek 20
Pátek 18
Sobota 25
Neděle 23
Celkem 158

VŠEM MOC DĚKUJI ♥ ♥

MORE FIFTY SHADES SHOOTINGS IN VANCOUVER

4. května 2016 v 21:54 | Mia |  The Fall - season 3
Konečně jsem u konce doplňování fotek z natáčení Fifty Shades Darker a Freed. Mohli jste si asi všimnout že se natáčí dva díly naraz. Podle mě to je dobrý nápad, ale potom tak dlouho čekat a přitom nemít novinky z natáčení.
Natáčení se zůčastnilo poměrně hodně lidí např. Dakota Johnson, Jamie Dornan, Arielle Kebbel a Luke Grimes.
První snímky jsou z líbací scény mezi Lukem a Arielle k Fifty Shades Freed. Druhé fotky jsou z natáčení, kdy vzal Christian Annu na loď "Grace". Moc se mi tyto fotky líbí. Dakota má na sobě krásné šaty a jde vidět jaký je Jamie gentleman a občas když někam šla, tak je i pozdržel.

Domů > MOVIES AND TV SHOWS > Fifty Shades Freed > ON THE SET 2016 > April 27th, 2016 - Arielle Kebbel and Luke Grimes kiss goodbye in Vancouver

Domů > MOVIES AND TV SHOWS > Fifty Shades Darker 2017 > ON THE SET 2016 > April 27th, 2016 - Jamie Dornan and Dakota Johnson film scenes on The Grace in Vancouver