Únor 2016

ARMS

25. února 2016 v 14:21 | AMRS

Tato novinka se netýká Jamiho, ale jeho manželky Amelii Warner. "ARMS" není už nic nového z loňského roku (červenec) ale nikdy se na tomto blogu o tom moc (nebo spíše vůbec) nemluvilo. Někteří z vás možná ví, že je Amelie zpěvačka (SLOW MOVING MILLIE).
ARMS je druhé album Amelie a první bylo Renditions. Nové album obsahuje pět skladeb, které jsou doprovázené pianem. Můžete si je poslechnout na oficiálních stránkách (LINK). Já mám ráda písničky kde je piano a nebo housle, takže pro mě byla písnička z alba Turns srdcovka.
Amelii určitě přeji hodně úspěchů do hudební branže!

Začátek natáčení Fifty Shades Darker

19. února 2016 v 15:03 | Mia |  Fifty Shades Darker
Je to konečně tu! Natáčení dalšího pokračování filmu Fifty Shades of Grey. Jak už víme, potvrdilo se několik nových tváří, které uvidíme. Já se moc těším až budou konečně fotky s Jamiim. Tuto fotku přidala sama spisovatelka E.L.James na svůj instagram. Natáčení je v plném proudu a objevily se fotky s Dakotou a Ericem Johnsonem (Jack Hyde).


Fan pictures

18. února 2016 v 11:00 | Mia |  Other
V první řadě, bych se chtěla omluvit, že jsem nebyla vůbec na blogu. Ze čtvrtka na pátek jsem chytla angínu, takže mi doktorka dala antibiotika a potom jsem je brala co osm hodin, a to se mi váně nechtělo nic přidávat. Dneska mi je ale už o něco lépe. Uvidím co mi řekne doktorka až pujdu na kontrolu.
Čekala jsem, že bude více novinek ale to mi vůbec nevadí. Fotky jsou s fanoušky, kteří viděli Jamiho buď v Londýně, nebo ve Vancouveru. Jinak chci se zeptat, nezná někdo grafičku/ka, který by byl ochotný udělat na sosugary.org vzhled?

Domů > PERSONAL PHOTOS / MISC > PERSONAL PHOTOS > With cast, crew and fans

Návštěvnost za minulý týden (8.02. 2016 - 14.02. 2016) je:

16. února 2016 v 18:36 | Mia
Pondělí 17
Úterý 24
Středa 19
Čtvrtek 22
Pátek 18
Sobota 18
Neděle 12
Celkem 130

VŠEM MOC DĚKUJI ♥ ♥


Konec natáčení The Fall

10. února 2016 v 21:05 | Mia |  The Fall - season 3
Jamie dokončil natáčení seriálu The Fall season 3. Začalo se 30.listopadu v Belfastu. Nicméně, několik herců stále natáčí včetně Gillian Anderson. Takže vlastně natáčení není u konce. Teď je Jamie s rodinou a připravuje se na další natáčení Fifty Shades of Darker.
Pokud je teda tato sezóna poslední, Jamie si naposledy zahrát roli Paula Spectora, kterého ztvárnil v roce 2012. Uvíme jak se jeho poslední sezóna vydařila!

Domů > PERSONAL PHOTOS / MISC > PERSONAL PHOTOS > With cast, crew and fans

Návštěvnost za minulý týden (1.02. 2016 - 7.02. 2016) je:

8. února 2016 v 15:21 | Mia
Pondělí 30
Úterý 17
Středa 17
Čtvrtek 23
Pátek 16
Sobota 22
Neděle 22
Celkem 147

VŠEM MOC DĚKUJI ♥Bella Heathcote si zahraje Leilu Williams

7. února 2016 v 20:38 | Mia |  Fifty Shades Darker

Fuuu to je mi opět novinka. Bella Heathcote si zajrahe psychopatickou Leilu Williams, která byla Christianova milenka. Akorát s tím rozdílem, že se do Christiana zamilovala, ale on jí nechtěl. Určitě se dozvíte více ve filmu, který bude příští rok v kinech. Ti, kteří četli knížku se ale můžou těšit, protože ví, co se bude dít.
Bellu můžete znát z filmu Temné stíny, kde si zahrála po boku Johnnyho Deppa.

KIM BASINGER si zahraje ELENU LINCOLN

4. února 2016 v 15:10 | Mia |  Fifty Shades Darker

Tuto novinku jsem chtěla už dávno přidat, ale pořád nebyl čas si všechny novinky uspořádat. Takže jak asi podle názvu vidíte, je nové obsazené ve filmu Fifty Shades of Darker a to přesněji řečeno Eleny Lincolnové.
Kdo vůbec je Elena? - Obchodní partnerka a bývala milenka Christiana Greye. Dakota (Anna) nazvala Elenu Lincolnovou jako Mrs.Robinson.
Elenu Lincoln bude hrát herečka KIM BASINGER, která je držitelka Oskara a Zlatého glóbu. Podle mě bude ve filmu dokonalá!
Obsažení ve filmu bude poměrně stejné. Luke Grimes, Eloise Mumford, Max Martini, Dakota Johnson a Jamie Dornan. Máme se na co těšit.


Knížka Grey konečně v českém jazyce!

3. února 2016 v 18:59 | Mia

Nakladatelství XYZ vydá další knihu od autorky E.L.James a to s názvem GREY. Knížka by měla vyjít na trh 10. února.
Ve Velké Britanii udělali přes čtyři dny až milion výtisků, stal se tak vůbec nejrychlejším titulem za historii.

Kniha navazuje na první díl knížní trilogie a to Fifty Shades of Grey, akorát, že tato knížka je z pohledu Christiana Greye. Autorka se do psaní této knížky dala díky čtenářům, kteří jí několikrát psali aby i ony mohli vidět pohled dominantního Christiana Greye na Annu Steelovou. E.L.James taky dodala "Christian je komplikovaná potava a čtenáři byli vždy fascinováni jeho touhami, motivacemi a problématickou minulostí. A jak také víte, kdo měl někdy nějaký vztah tak se na něj dá dívat dvěma pohledy."

Kniha Grey

Popusťte uzdu své fantazii a prožijte románek s neodolatelně svůdným Christianem Greyem. Celosvětově úspěšná erotická sága Padesát odstínů šedi anglické spisovatelky E.L. James pokračuje. Tentokrát si známý milostný příběh prožijete z pohledu hlavního mužského hrdiny, který vás zavede do svého vlastního fascinujícího světa. Nahlédněte do spletité mysli dominantního podnikatele, který vás bude fascinovat nejen svými touhami, motivacemi ale i problematickou minulostí.


E. L. James

E. L. James je britská spisovatelka, televizní producentka, scénáristka a velká literární senzace posledních let. Aby se z její prvotiny Padesát odstínů šedi stal světový bestseller, nepotřebovala žádnou publicitu. I tak si autorka vydobyla titul historicky nejprodávanější autor na světě

Padesát odstínů

Pikantní erotická trilogie (Padesát odstínů šedi, Padesát odstínů temnoty a Padesát odstínů svobody) bez zábran hovoří o sexuální fantazii žen. Bývá jí dokonce připisováno, že zvedla zájem něžného pohlaví o sex. Příběh mladičké studentky a pohledného podnikatele se dostal i na filmová plátna a zařadil mezi trháky roku 2015. V hlavních rolích se jako Anastasia Steele objevila Dakota Johnson a jako Christian Grey zase Jamie Dornan.


MEETING WITH HEATHER

1. února 2016 v 15:13 | Mia |  Other
Organizace Stepping Stones NI která poskytuje odbornou přípravu k zaměstnání pro osoby s poruchami učení, pomohla Heather (fanoušek Jamiho) aby se mohli lidé s touto poruchou setkat s Jamiim když natáčel The Fall season 3. Paula Jennings a Ciara Brennan z charity přišli s Heather na plac natáčení a tak mohli strávit nějaký čas s Jamiim. Také se setkali s John Lynch a Niamh McGrady.

Heather a Jamie pro BELFAST LIVE:

Heather: "Byl jsem fanouškem Jamiho už nějakou dobu, ale nikdy mě nenapadlo,že by se můj sen splnil. Bylo úžasné setkat se s ním a jsem vděčný všem, že se to stalo.


Jamie: "Bylo skutečným potěšením pozvat Heather na natáčení The Fall. Ona je fantastická holka a bylo to úžasné setkat se s ní "

V celém článků se můžete podívat dokonce i na krásné video, kde můžeme vidět jak Jamie mluví s Heather.