Červen 2015

London, June 29

30. června 2015 v 8:22 | daily-dornan |  Candids
Jamie se vrátil do Londýna po dlouhých dvou měsících v Jížní Africe. Nebude tam ale dlouho, protože se údajně musí chystat na festival v Karlových Varech, které jsou 9. července. Paparazzi byli tak hodní a nechali Jamie společně s Amelii v klidu si dát oběd. Proto jsou pouze dvě fotky.

arFjiJcB nqm4HVO3arFjiJcB nqm4HVO3 arFjiJcB

Jennifer Morrison talking about Jamie

30. června 2015 v 7:59 | daily-dornan |  Interviews
Minulí výkend byla Jennifer v Paříži, na konferenci Once Upon a Time, pořádané Xivents. Ptali se jí, jak se jí pracovala s Jamiim Dornanem. Jinak pokud někdo bude číct tento krásný článek o našem Jamiim, tak vysvětlím že to "lepidlo" mělo vyznít že pokud se někdo na place pohádal, tak to Jamie uklidnil.
 • Jamie? Oh, je ůžasný. Vídím ho jako důležitou části z Once Upon a Time. Navzdory skutečnosti, že již pracuje v pořadu, hrál v první sezóně, a tak byl s námi od začátku a všechny věci a herci přítomné od počátku jsou vnímány, a to způsobem, jako důležitou součást zobrazit. On je opravdu nádherný. Je jedním z těch lidí, kterého každý chce mít kolem sebe. Všichni herci při natáčení a členové posádky se podívali na něj a zůstali spolu s ním. Jamie byl schopen dát některé "sociální dobrodružství 'tak, aby všichni mohli poznat a spojit si s názvem. »Jennifer Morrison dospěla k závěru," Jamie je opravdu milý člověk. Byl skutečný "lepidlo do skupiny".

Filming over + Pictures

29. června 2015 v 14:41 | daily-dornan |  Jadotville

Sice jsem říkala, že blog pojede až s novým vzhledem, ale nechci aby to tady stálo. Film Jadotville, ve kterím hraje Jamie Dornan je u konce! Konečně dokončily tento supr film a tím pádem, byl Jamie Dornan dva měsíce v Jížní Africe. Film bude udajně venku až v roce 2016. Na fotkách můžeme vidět jak se kvůli tomuto filmu nechal Jamie oholit. Díky bohu že je to za námi :D Na některých fotkách můžeme vidět, jak se dokonce vyfotil se skoty.

7dNknzfz cxSDUu7G dsorEgsr 5BAWLWb9 FUTumIMn

Jak to bude na blogu probíhat?

29. června 2015 v 10:16 | daily-dornan

 • Na tomto blogu chci začít pracovat, až tu bude nový vzhled. Objednala jsem si u jedné grafičky (Lucky) a doufám že v nejbližší době ho budu mít. Ano, jsem šíleně natěšená jak bude vlastně layout vypadat, protože jsem tam zvolila fakt pěkné fotky + taky jsem chtěla světlý layout (vzhled blogu). Uvidíme jak tohle všechno dopadne.
 • Od začátku července chodím na brigádu. Tím pádem, tu nebudu každý den, protože máme dlouhé a krátké týdny, navíc jsem na ubytovně, kde ani není wifi. Ale přemýšlím že tam zůstanu pouze čtrnáct dní, protože v tom podniku se nedá vůbec domluvit. Člověk slušně píše email skrz ubytování a sekretářka není schopná odepsat a to jsem tam psala před dvouma týdny. Takže aby jste to tak zhruba věděli, že nebudu affs (pokud se někdo zapíše :D ) obíhat tak často jak by si představovali protože stejně brigáda je pro mě přednější.

Wanna be affiliates?

23. června 2015 v 19:31 | daily-dornan


1) Přezdívka
2) Blog
3) O čem máš blog?
4) Koho na ikonku?


by: Andie

Girlfriend/Přítelkyně

21. června 2015 v 18:38 | daily-dornan
Jamie byl se známou herečkou Keirou Knightley v roce 2003 - 2005. Keiru můžete znát z filmu Piráti z Karibiku.

Jamie se s Amelii vzal v roce 2013 a poté na konci roku měli holčičku. Jamie s Amelii tento rok slavily druhý rok manželství.

Website

19. června 2015 v 7:21 | daily-dornan
 1. Information - veškeré inforamce o tomto blogu
 2. Past layouts - předešlé vzhledy tohoto blogu
 3. POTM - nejlepší fotka měsíce

Photogalerry

18. června 2015 v 21:54 | Mia

 1. Candids - fotky na ulicích
 2. Apperances - fotky z akcích, premiér
 3. Other - ostatní fotky
 4. Photoshoot - fotky od různých fotografů

Jamie Dornan

18. června 2015 v 21:48 | daily-dornan

 1. Biography - životopis Jamiho Dornan
 2. Project - filmy/seriály ve kterém Jamie hrál/je
 3. Timeline - jak šel čas s Jamiim
 4. News - novinky týkající se Jamiho
 5. Family - rodina
 6. Girlfriend - přítelkyně

Biography

18. června 2015 v 21:34 | Mia


Jamie se narodil a vyrůstal na předměstí Belfastu v Severním Irsku. Má dvě starší sestry. V 16 letech mu zemřela matka. Navštěvoval Methodist College v Belfastu, kde hrál rugby a byl členem dramatického oddělení. Poté navštěvoval Teesside University, ale školu opustil a odstěhoval se do Londýna, kde začal pracovat na své herecké kariéře.
Během let 2003-05 chodil s herečkou Keirou Knightley. V roce 2013 si vzal anglickou herečkou a zpěvačku Ameliu Warner. Na konci listopadu 2013 se jim narodila holčička.

V roce 2006 se objevil ve filmu Marie Antoinette. Jako model pracoval pro značky Calvin Klein, Dior, Asquascutum a Armani. V roce 2008 se objevil v roli Eda ve filmu Beond the Rave. O rok později se objevil v dramatickém filmu Shadows in the Sun.
V roce 2011 získal roli Šerifa Grahama v seriálu stanice ABC Once Upon a Time. Jeho postava byla zabita v epizodě "The Heart Is a Lonely Hunter" a poté se vrátil v epizodě "A Land Without Magic" ve flashbacku.
V roce 2013 získal roli v irském dramatickém seriálu The Fall, ve kterém hrál Paula Spectora, sériového vraha terorizujícího Belfast. V květnu 2013 byla show obnovená pro druhou sérii.
23. října 2013 byl obsazen do role Christiana Greye ve filmové adaptaci Padesát odstínů šedi. Filmová premiéra byla stanovená na 12. února 2015.
V srpnu 2014 bylo oznámeno, že si zahraje Doktora Allana Pascala v nadcházejícím filmu Miramaxu nazvaném The 9th Life of Louis Drax.